Kaip ir kiekvienais metais prašome Jūsų paremti mūsų liberalias idėjas ir darbus nuveiktus at

Kaip ir kiekvienais metais prašome Jūsų paremti mūsų liberalias idėjas ir darbus nuveiktus atskirų miestų ir visos šalies mastu. Tai padaryti labai paprasta: skirkite 1% paramos nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM), savo – Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai) – partijai. Taip pat prašome paraginti paramą skirti ir savo šeimos narius, draugus, artimuosius bei kolegas. Kaip žinia, jeigu Jūs patys nepaskirsite savo 1 % GPM (skirto tik politinėms partijoms ir niekaip nesusijusio su kitais 2%, kuriuos Jūs galite skirti mokykloms, daželiams, sporto klubams ir t.t.), jis bus paskirstytas be Jūsų žinios.

1% GPM paramą Lietuvos laisvės sąjungai Jūs galite skirti dviem būdais:

1)      Užpildyti popierinę 1% GPM formą ir pristatyti ją į Lietuvos laisvės sąjungos būstinę (adresu Vilniaus g. 22, Vilnius);

2)      Pasinaudoti lengviausiu ir patogiausiu būdu ir paramą Lietuvos laisvės sąjungai skirti internetu. Užtruksite vos kelias minutes pildydami specialią formą bei sekdami šiais pagrindiniais žingsniais:

∙ Prisijunkite prie Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) sukurtos nuorodos paspaudę čia: https://goo.gl/OgezS0

∙ Kairėje pusėje pasirinkite „Pildyti formą“;

∙ Susiraskite ir spauskite „Prašymas skirti paramą“;

∙ Suradę formą, kurios kodas FR0512, spauskite „Pildyti formą tiesiogiai portale“;

∙ Užpildykite reikiamus laukus. Skiriant 1% Lietuvos laisvės sąjungai, Jums prireiks organizacijos kodo: 195725238 bei reikės pažymėti iki kada skiriate paramą (paramą galima skirti iki 2022 m.). Paskirties laukelyje nepamirškite nurodyti LLS skyrių, kuriam norite skirti savo 1% paramą bei varnele pažymėkite 7S langelį (mokesčių dalį skiriu politinėms partijoms).

∙ Patikrinkite klaidas. Jei jų nėra – spauskite „Pateikti deklaraciją“.

Nepamirškite pasitikrinti ar deklaravote savo pajamas už 2018 metus. 1% GPM formą rasite prisegtame dokumente. Nepamirškite, kad dar 2% pajamų mokesčio galite skirti savo pasirinktai organizacijai (mokykloms, darželiams, sporto klubams ir t.t.). Jei kils klausimų ar neaiškumų, skambinkite tiesiogiai į Valstybinę mokesčių inspekciją (trumpuoju numeriu 1882) arba mums.

Dėkojame už Jūsų paramą ir palaikymą.